Sport

Momenti më emocionues në karrierë: Tevez i thotë lamtumirë Boca Juniorsit (VIDEO)


Publikuar më:


Sulmuesi argjentinas zhvilloi ndeshjen e fundit nën fanellën e skuadrës së tij të zemrës.

Pas daljes nga fusha në takimin ndaj Colos, ai u përlot dhe u përshëndet me ovacione të mëdha nga tifozët, përcjellë “lajmi.net”.

Tevez gjatë ditëve në vijim pritet ta kompletojë transferimin te skuadra kineze, Shanghai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top