Sport

Momenti kur fishekzjarrja shpërthen pranë këmbëve të futbollistit (Video)


Publikuar më:


futboll-1

Në ndeshjen në mes të Lazios dhe Palermos në fundjavë ndodhi diçka e pazakontë.

Ndeshja u ndërprit në pjesën e dytë, kur një fishekzjarre u hodh në drejtim të mbrojtësit të Lazios, Antonio Candreva.

Candreva ishte aq pranë sa që shpërthimi i madh i fishekzjarrës bëri që ai të mbulonte veshët nga dhimbjet. Gjyqtari më pas përkohësisht pezulloi ndeshjen.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top