Lajme

Momente nga perëndimi i diellit (FOTO)


Publikuar më:


dsc-0933

Prishtina mbrëmë ka marrë një pamje tjetër që jo shpesh mund ta shihni. Perëndimi i diellit ishte më ndryshe dhe qielli morri një pamje tjetër.

Për disa minuta gjatë kohës së perëndimit të Diellit, në qiell u krijuan pamje mahnitëse të dominuara nga ngjyra portokalli dhe e verdhë.

Kjo pamje ka shtyrë edhe fotografin e KosovaPress Jasir Zeqiri, që të kap disa momente me aparatin e tij./KosovaPress/

dsc-0933dsc-0926dsc-0915dsc-0913dsc-0903

 

Comments
To Top