Lajme

Mjegulla vështirëson komunikacionin ajror, anulohen të gjitha fluturimet


Publikuar më:


Zëdhënësja e Aeroportit të Sarajevës,Belma Curekoviq tha se janë anuluar fluturimet për në  Vjenë, Beograd, Zagreb, Dubrovnik dhe Stamboll, transmeton lajmi.net.

Avioni i fundit që u ul në aeroportin e Sarajevës ishte ai nga Lubjana, i cili, i cili aderoi me vonesë prej 10 minutash. /Lajmi.net/

 

.

Comments
To Top