Sport

Messi mungoi në stërvitje, në dyshim për Gijonin (Video)


Publikuar më:


messi-10

Lionel Messi ka munguar në stërvitjen e Barcelonës të enjten dhe është në dyshim për ndeshjen me Sporting Gijonin
Leo Messi ka probleme me nyjën e këmbës, dëmtim të cilin e pësoi në fitoren e thellë ndaj Deportivos, 8:0, shkruan AS.

Megjithatë, edhe përkundër se nuk është stërvitur, AS shkruan se Messi do të luajë ndaj Sporting Gijonit në Camp Nou ndeshjen e ardhshme. Mbetet të shihet nëse Messi do të rikthehet në stërvitje sot me pjesën tjetër të skuadrës. /Express/

https://youtu.be/mWUw6mS4P-4

Comments
To Top