21,04,2024

Barcelona zbulon planet për rindërtimin e stadiumit

Must Read

camp-nou-634x400

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka zbuluar planet për rindërtimin e stadiumit të klubit në Nou Camp.

Projekti, i cili është dizajnuar nga një firmë japoneze, do të rris kapacitetin e tribunave nga 99.000 në 105.000 spektatorë si dhe do të instalojë kulmin, shkruan portali arbresh.info.

Rindërtimi është vendosur të fillojë në vitin 2017 dhe të përfundojë në vitin 2021.

3369D15D00000578-3552883-image-a-67_1461282464627

3367871900000578-3552883-image-a-66_1461282462099

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img