Sport

Messi kishte udhëtuar me aeroplanin e rrëzuar në Kolumbi


Publikuar më:


Lionel Messi duhet të ndihet me fat.

Ai ishte pjesë e ekipit të Argjentinës që më herët gjatë këtij muaji kishte udhëtuar me aeroplanin e rrëzuat sot në Kolumbi.

Madje, mediat spanjolle kanë publikuar një fotografi të Messit i shoqëruar nga Javier Mascherano, gjatë udhëtimit me aeroplanin që sot u rrëzua në Kolumbi, përcjell “Lajmi.net”.

Në të ishte skuadra Chapecoense nga Brazili.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top