21,02,2024

Këta dy futbollistë i shpëtuan rrëzimit të aeroplanit (FOTO)

Must Read

Dy prej të mbijetuarve nga rrëzimi i aeroplanit në Kolumbi janë futbollistë të skuadrës braziliane Chapecoense.

Portieri Follmann dhe mbrojtësi Alan Ruschel i kanë mbijetuar rrëzimit, raportojnë mediat e huaja, përcjell “Lajmi.net”.

Skuadra përbëhej nga një listë e gjatë prej 42 anëtarësh.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img