Lajme

Mbyllen dy urat në Stamboll


Publikuar më:


Ura e Bosforit dhe Ura Fatih Sultan Mehmet janë mbyllur pa kurrfarë arsye, raportojnë mediet turke.

Agjencia e lajmeve Dogan News ka publikuar një video në të cilën shihen veturat dhe autobusët duke u kthyer nga ushtria që ka bllokuar urat në Stamboll.

Comments
To Top