Ferizaj

Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë


Publikuar më:


1 mijë e 286 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjithashtu, janë shqiptuar edhe 286 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar edhe 24 persona dhe 12 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

To Top