Lajme

Matoshi: I besoj VV-së


Publikuar më:


halil-matoshi-kuvendi-u-uzurpua_hd

Opinionisti Halil Matoshi, ka thënë se i beson subjektit politik Vetëvendosje kur kjo e fundit insiston se ka vija të kuqe për çdo koalicion të mundshëm me partitë në pushtet, kurse njejtë nuk ka deklaruar për dy parititë tjera opozitare, AAK dhe NISMA-në, për të cilat ka shprehuar rezarva.

“Unë i besoj VV-së kur deklaron se ka vija të kuqe për PDK-në dhe LDK-në”, ndërsa AAK-së dhe NISMA-së nuk i besoj aspak lidhur me këtë çështje”, ka thënë Matoshi.

 

Comments
To Top