Sport

Manchester United – Everton, formacionet zyrtare


Publikuar më:


utd-everton

Unitedi dhe Evertoni kanë publikuar formacionet për takimin e vlefshëm në Premier Ligë, me fillim nga ora 17.00

Adnan Januzaj nuk është ftuar fare në këtë takim.

Manchester United: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rashford

Everton: Joel, Baines, Jagielka (c), Stones, Coleman, Cleverley, McCarthy, Lennon, Barkley, Deulofeu, Lukaku

Comments
To Top