Sport

Liverpooli shkatërron Evertonin në derbi (Video)


Publikuar më:


liverpool1

Liverpool ka shënuar fitore 4:0 ndaj Evertonit në derbin e qytetit. Origi, Sakho, Sturridge dhe Coutinho shënuan për fitoren 4:0 të Liverpoolit ndaj Evertonit.

https://www.youtube.com/watch?v=IR7dP7jzK2M

Comments
To Top