14,07,2024

Vrasje e trefishtë në Shkup

Must Read

 

Bëhet fjalë për 2 gra të moshës 60 dhe 80 vjeç dhe një burrë me profesion polic.

Të tre viktimat janë me plagë nga armë zjarri në trup.

Jo zyrtarisht mësohet se polici ka qëlluar mbi dy gratë dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Ende janë të paqarta motivet.

Ekipe të MPB-së kanë shkuar në vendngjarje dhe priten informata më të hollësishme. /Zhurnal.mk

The post Vrasje e trefishtë në Shkup appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj – komunë e tretë me numrin më të madh të banorëve në Kosovë

109,345 është numri i banorëve të Komunës së Ferizajt, statistikë e publikuar sot nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img