Lajme

Limaj uron Kelmendin e Gjakovën!


Publikuar më:


Fatmir-LImaj

Lideri i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, ka uruar Majlinda Kelmndein dhe Nora Gjakovën, të cilat sot në Rusi e nderuan Kosovën, shkruan GazetaBlic.

Majlina fitoi medaljen e artë, përderisa Nora mori atë të bronztën.
“Urime Majlinda! Urime Nora! Suksese çdo herë për Ju!”, ka shkruar Limaj në facebook./GazetaBlic

Comments
To Top