21,04,2024

Edhe Haradinaj uron Majlindën e Norën: Gjithë Kosova, krenarë me ju!

Must Read

Ramush-Haradinaj-Ja-kush-më-spiunoi-në-ambasada

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ka uruar Majlinda Kelmendin e Nora Gjakovën, raporton GazetaBlic.

Kjo vetëm pak, pasi këto të dyja ia zbardhën fytyrën shtetit të Kosovës, duke i rrëmbyer dy medalje në Rusi: Majlinda atë të artën, ndërsa Nora atë të bronztën.

“Urime të përzemërta për Ju Majlinda & Nora!
Shkëlqimit sportiv të Kosovës në xhudo i dhatë jehonë edhe në Rusi.
Gjithë Kosova, krenarë me ju!
Suksese edhe në sfidat e rradhës”, ka shkruar Haradinaj në facebook. /GazetaBlic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img