Sport

Leicester pret t’i humb këta dy yje


Publikuar më:


leicester-city-780x439

Leicester City është duke shkëlqyer këtë vit dhe ëshët afër titullit në Ligën Premier.

Skuadra është e mbushur më lojtarë që janë duke shkëlqyer, ndërsa dy që pritet të largohet janë Riyad Mahrez dhe N’Golo Kante.

Për Mahrezin ka interesim nga gjigantët Manchester United, Barcelona e Tottenham.

Për francezin Kante ka interesim nga Chelsea, Arsenal, Spurs dhe Juventus.

Sipas medieve britanike ata pritet të largohen në këtë verë. /Telegrafi/

Comments
To Top