16,04,2024

LSDM nuk do të marr pjesë në zgjedhje?

Must Read
Lideri i LSDM-se, Zoran Zaev

 

“Ne kemi ndjekur seancën publike. E di që edhe më tutje vazhdojnë kontaktet, komunikimet dhe ngjashëm. Do t’i shohim faktet dhe argumentet të cilët janë në dispozicion dhe njëra nga vendimet më të mundura është tërheqja e tyre, por sapo të marrim vendimin do të ju informojmë”, ka deklaruar Zoran Zaev.

The post LSDM nuk do të marr pjesë në zgjedhje? appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img