Sport

Lamtumirë Leicester City, transferohet në Real Madrid (FOTO)


Publikuar më:


2016-01-16T150946Z_1_LYNXNPEC0F0EL_RTROPTP_4_SOCCER-SPAIN-2-650x358

Real Madrid është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Leicester City, N’Golo Kante.
N’Golo Kante mund të largohet nga Leicester City, pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, një prej futbollistëve më të mirë gjatë këtij sezoni të liderit të Premierligës kërkohet nga Real Madrid, raportojnë mediat spanjolle, përcjell “Lajmi.net”.

Kante po ashtu po kërkohet edhe nga skuadrat tjera të mëdha dhe më e interesuara është Arsenal.

1-277

 

Comments
To Top