08,12,2023

Lajm i keq për Realin, pak orë para ndeshjes me Vallecanon

Must Read

zidane-se-posiciona-para-convertirse-en-entrenador-del-real-madrid-castilla

Real Madrid ka bilanc të keq në ndeshjet ku Cristiano Ronaldo ka munguar për shkak të lëndimit.

Cristiano Ronaldo është i lënduar dhe do t’i mungojë sot Real Madridit në ndeshjen kundër Rayo Vallecanos.

Dhe, “Los Blancos” kanë arsye të jenë të brengosur për mungesën e reprezentuesit portugez, përcjell “Lajmi.net”.

Ronaldo nuk ka luajtur në vetëm 28 ndeshje për Real Madridin që prej transferimit në vitin 2009 nga Manchester United.

Në këto takime, Reali ka fituar 20 herë, tre herë ka barazuar, derisa ka humbur në pesë takime tjera.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img