Sport

Lamtumirë Barcelona, kalon në Manchester United?


Publikuar më:


barca1

Manchester Unitedi është duke e monitoruar situatën e mesfushorit te Barcelonës, Sergio Busquets.

Spanjolli, ditë më parë refuzoi rinovimin e kontratës së re me “Blaugranat”, duke e lënë të hapur mundësinë e largimit nga ‘Camp Nou’, verën që vjen.

Busqutes është i lidhur me transferimin në Premier League, dhe sipas mediave britanike, klubi nga “Old Traffordi”, është futur seriozisht në garë për të marrë shërbimet e reprezentuesit te Spanjës.

Comments
To Top