02,12,2023

Kështu u tallën rrjetet sociale me humbjen e Realit në Ligën e Kampionëve (Foto)

Must Read

real-wolfsburg

Reali dje u befasua në Ligën e Kampionëve, duke e pësuar keq ndaj Wolfsburgut në çerekfinale.

Ekipi i Zidane u mund me rezultatin e pastër 2-0, dhe kjo u pa si befasi e madhe, sidomos pas fitores së madhe të Realit në ndeshjen e fundit në El Clasico

Të shpejta ishin reagimet në rrjetet sociale, ku menjëherë filluan talljet me këtë disfatë pësuar të Real Madrid.

Shikoni fotot më poshtë. /Gazeta Blic/

ronaldo

real-1

real2

barc2

real21

marcelo

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img