Sport

Lajmi i fundit: Kosova në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi!


Publikuar më:


2-format43

UEFA sot ka vendosur që Kosova të jetë pjesë e Grupit I gjatë kualifikimeve për Rusia 2018, raporton portali i Gazetës Koha Ditore. Kosova për kualifikime për botëror do të luaj në grup me Kroacinë, Islandën, Ukrainën, Turqinë dhe Finlandën.

Sidoqoftë, lajmi në fjalë ende nuk është dhënë nga UEFA dhe në faqen zyrtare të Kualifikimeve për Botërorin në Rusi Grupi I ende vazhdon të jetë pa Kosovën në të. /Gazeta Blic/

The post Lajmi i fundit: Kosova në kualifikimet për Botërorin 2018 në Rusi! appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top