Ferizaj

Labinot Tahiri uron për nëndegën e parë të AKR-së në Ferizaj


Publikuar më:


Këngëtari Labinot Tahiri tashmë është anëtar i partisë së Behgjet Pacollit, Aleanca Kosova e Re.

Përmes një postimi në Facebook, Tahiri ka treguar se sot është formuar nëndega e parë e AKR-së në Ferizaj me kryetar Sefedin Sylejmani.

Ky është postimi i plotë:

Gjatë formimit të nëndegës së parë të AKR-s në FERIZAJ!

Faleminderit pjesëmarrësve dhe urime për Kryetarin e kësaj nëndege Sefedin Sylejmani.

Vazhdojmë në vendin e patriotit tonë, SEFË KOSHARËS!

Me datë 20.08.2016 takimi për riformatimin e nëndegës së Fshatit KOSHARE dhe zgjedhjen e kryetarit të kësaj nëndege.

Ora 19:00 te shkolla fillore ” Dëshmorët e Kosharës” Ferizaj.

Ju urojmë mirëseardhje djem e vasha, miq e dashamirë.

Nëse nuk mungon sot prezenca e juaj, do të thotë se nesër jeni të gjithë vendimmarrës në Komunën tuaj.

Me respekt, Labinot Tahiri Ferizaj Kosove e Shqipërisë.

Zoti i bekoftë të gjithë shqiptarët.

14054082_1756953024547331_8946621727825108_n 14079483_1756953117880655_4575525398124746440_n

Comments
To Top