Sport

Ky është futbollisti që Conte ëndërron ta transferojë te Chelsea (FOTO)


Publikuar më:


Trajneri italian dëshiron të ribashkohet me ish lojtarin e tij, Arturo Vidal, transferimin e të cilit e dëshiron të Chelsea.

Raportet e mira që ka me lojtarin dhe buxheti i mjaftueshëm që ‘Blutë’ kanë në dispozicion, bëjnë që kjo lëvizje të duket shumë e mundshme.

Chelsea do të provojë që paratë e siguruara nga shitja e Oscar, t’i shpenzojë në mesfushorin kilian, shkruajnë mediet angleze, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top