Lajme

Kujdes nga ky hajn, po i vjedh furrat gati çdo ditë


Publikuar më:


Vjedhjet në vendin tonë janë të shpeshta. Pothuajse çdo ditë, qytetarët raportojnë në polici se hajnat kanë hyrë në shtëpitë dhe dyqanet e tyre për të vjedhur

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar në redaksi video ku shihet një hajn duke vjedhur para nëpër furra.

Një rast i vjedhjes është shënuar në Lipjan, ndërkaq tjëtri në Prishtinë, bëjnë të ditur qytetarët.

Sikoni videot se si hajni vjedh paratë nga arkat e furrave:

To Top