Sport

Kroos konfirmon lajmin e vitit për Realin


Publikuar më:


Kështu lë të kuptohet intervista e tij për “The Kicker”, ku gjermani tha fjalë të mëdha për “Los Blancos”.

“Real Madridi është klubi im dhe nuk mendoj për asnjë klub tjetër. Prej ardhjes këtu jam rritur shumë në mënyrën sportive dhe profesionale. Që nga dita e parë jam pritur për mrekulli nga tifozët dhe menaxherët”, deklaroi Kroos, përcjellë “Lajmi.net”.

Zbehen kështu në maksimum shpresat e Manchester United, për ta pasur në “Old Trafford” ish-futbollistin e Bayernit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top