23,02,2024

Katastrofë për Enriquen, i lëndohet edhe ylli tjetër para El Clasicos (FOTO)

Must Read

I fundit që ka pësuar një dëmtim është mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba.

Ai u lëndua në ndeshjen ndaj Real Sociedadit në “Anoeta”, duke pësuar një dëmtim në gju, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave spanjolle, ai me shumë gjasë do të mungojë ndaj Real Madridit.

Në vend të Albas pritet të luajë francezi i ardhur nga Roma, Lucas Digne.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img