Sport

Kroacia deklason Kosovën (VIDEO)


Publikuar më:


Kroatët e mbyllën çështjen e fituesit qysh në pjesën e parë, ku realizuan tre gola, që të tre me Mario Mandzukic.

Në pjesën e dytë, rrjetën e gjetën edhe Mitrovic, Perisic dhe Kalanic, që realizuan për rezultatin përfundimtar, 6:0.

Kosova pëson humbjen e parë në kualifikueset për “Rusi 2018”, ndër Kroacia shënon fitoren e parë.

Në ndeshjen e radhës, Kosova takohet me Ukrainën, ndërsa Kroacia sfidon Finlandën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top