Lajme

Krim i tmerrshëm në një familje shqiptare: Djali mbyt me duar nënën e tij


Publikuar më:


1-255-650x358

Një shtetas 30-vjeçar me iniciale A.Z., i cili dyshohet se ka mbytur me duar nënën e tij 67-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të së enjtes në lagjen “Çlirimi” të Elbasanit.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin në  komisariat të këtij shtetasi për veprime të mëtejshme hetimore.

/ Top Channel

 

Comments
To Top