17,04,2024

Gjenden të vdekur dy vajza dhe një djalë

Must Read

vendi-mashkull-576x330-1900x700_c

Janë gjetur trupat e pajetë të tre personave në fshatin Vollkovë të Shkupit.

Bëhet fjalë për 2 vajza dhe një djalë me plagë nga armë zjarri në trup.

Ekipe të MPB-së kanë shkuar në vendngjarje dhe priten informata më të hollësishme

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img