Ferizaj

Klubi i Gazetarëve “Haki Braha” në Ferizaj ngushëllon familjen Krasniqi


Publikuar më:


Ferizaj.16.02.2019. Me rastin e bdekjes së  gazetarit  Hivzi Krasniqi, klubi i gazetarëve “Haki Braha”  familjes së Krasniqi i ka dërguar telegram ngushëllimi.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të doajenit të gazetarisë, Hivzi Krasniqi. Me këtë rast ne si klub i gazetarëve “Haki Braha” nga Ferizaj shprehim ngushëllimet më të thella për familjen Krasniqi dhe gjithë komunitetin e gazetarëve. Hivzi Krasniqi do ti mungoj gazetarisë, sidomos me këshillat, urtësinë zërin dhe batutat e tij. Prehu në paqë Hivzi Krasniqi!” thuhet në telegramin ,dërguar nga  Klubi i Gazetarëve “Haki Braha”

To Top