Sport

Këto janë super përballjet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve (Foto)


Publikuar më:


ucl-draw10

Janë mësuar çiftet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Bayern Munchen do të përballet me Atletico Madridin, ndërsa Real Madrid do të ndeshet me Manchester Cityn.

Takimet e para do të zhvillohen me 26 dhe 27 prill, ndërsa me 3 dhe 4 maj do të luhen ndeshjet e kthimit. /Gazeta Blic/

ucldraw

Comments
To Top