04,03,2024

Mban 15 vjeçaren një javë në shtëpi dhe kryen marrëdhënie seksuale

Must Read

Sipas policisë, e mitura u detyrua të kryente marrëdhënie seksuale pas presionit të 41 vjeçarit, që e detyroi të bashkëjetonte. Martin Haxhija ishte shpallur në kërkim që në datën 5 prill, nga policia e Lezhës.

Ai akuzohet për veprat penale ”Marëdhënie seksuale ose homoseksulae me të mitur” dhe ”Shtrëngimi apo pengimi për të bashkëjetuar ose për të lidhur apo zgjidhur martesë”, të parashikuara në nenet 100 dhe 130 të Kodit Penal.

“Haxhija, më anë të dhunë psikologjike ka detyruar shtetasen G.Gj. 15 vjeçe, të bashkëjetojë me të në banesën e tij në Durrës, për rreth një javë, ku dhe ka kryer me këtë shtetase marrëdhënie seksuale” njoftoi policia.

The post Mban 15 vjeçaren një javë në shtëpi dhe kryen marrëdhënie seksuale appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img