Sport

Kështu u pritën lojtarët e Barcelonës nga tifozët, pas humbjes nga Valencia (Video)


Publikuar më:


barca01

Futbollistët e Barcelonës nuk janë pritur aspak mirë nga tifozët, pas humbjes së pësuar ndaj Valencias.

Tifozët ishin dukshëm të zhgënjyer dhe të inatosur me paraqitjet e fundit të Barcelonës, ku nuk munguan as kritikat ndaj yllit Leo Messi, përcjell Gazeta Blic

Madje, disa tifozë akuzuan Messin se “po vrapon tani më shumë se sa në fushën e lojës”, kur ky i fundit u largua me shpejtësi të madhe me makinën e tij.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=wwEHUnKgaDw

Comments
To Top