07,12,2023

Emocionuese: Shikoni si reagon ky komentator pas golit të Tottit (Video)

Must Read

totti10

Legjenda e Romës dhe kapiteni i klubit, Francesco Totti, dje shënoi golin i cili ka mundur të jetë i fundit për klubin e tij të fëmijërisë.

Totti u inkuadrua si rezervist në pjesën e dytë, për të shënuar golin e barazimit në minutat e fundit në takimin i cili përfundoi me rezultat 3-3 ndaj Atalantas, përcjell Gazeta Blic

Komentatori italian, Carlo Zampa, nuk mund t’i përmbante emocionet, kur Totti shënoi golin e tij të dytë sezonal.

Veterani 39-vjeçar ka shënuar 301 gola gjithsej për Romën, që prej debutimit të tij 23 vite më parë.

Shikoni videon e golit dhe reagimin e komentatorit italian më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img