Lajme

Kështu ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit (Video)


Publikuar më:


Pas fotove të bëra publike një ditë më parë nga Policia e Tiranës, janë bërë publike edhe pamjet në lidhje me grabitjen e ndodhur në aeroportin e Rinasit.

Këto janë pamjet që tregojnë se si kanë hyrë në aeroport grabitësit, të cilët qetësisht kanë shkuar tek avioni dhe pasi kanë marrë një shumë të madhe parash janë larguar, duke djegur makinën.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bMBQyH3ubAU&w=100&h=270]

Comments
To Top