15,06,2024

Kështu ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit (Video)

Must Read
Grabitja në Rinas

 

Këto janë pamjet që tregojnë se si kanë hyrë në aeroport grabitësit, të cilët qetësisht kanë shkuar tek avioni dhe pasi kanë marrë një shumë të madhe parash janë larguar, duke djegur makinën.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bMBQyH3ubAU?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Kështu ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img