Lajme

KEDS-i lë pa rrymë një pjesë të Prishtinës


Publikuar më:


KEDS

Në qendrën e thirrjeve në KEDS, thonë se ndalja e rrymës ka qenë e paplanifikuar dhe sipas tyre ka “një prishje në dalje”, shkruan lajmi.net

“Kanë provuar me lëshu por ua ka qit. Ka prishje në dalje”, thotë njëri nga agjentët në qendrën e thirrjeve.

Ai nuk ka përgjigje se kur mund të rikthehet energjia elektrike për këto pjesë. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top