Lajme

Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli


Publikuar më:


vendngjarja-622x380

Janë identifikuar dhe arrestuar nga policia tre shqiptarët të cilët masakruan mbrëmjen e të shtunës me shkop bejsbolli, steka bilardoje dhe dorëza hekuri një polak.

Të gjithë janë akuzuar për tentativë vrasjeje.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Novara të italisë.

Të arrestuarit janë shqptari me inicialet E.L., menaxher i lokalit, i vëllai R. L., të dy banues në Novara, dhe kushëriri i tij, E.L., që shkonte herë pas here në Itali, raporton Panorama,

Comments
To Top