Sport

Kameni bën pritjen e vitit, në minutën e 94’ ia mohoi golin Neymarit (VIDEO)


Publikuar më:


Portieri i Malagas ka zhvilluar ndeshjen më të mirë në karrierën e tij.

Me ndërhyrje vendimtare në shumë raste, ai i pamundësoi fitoren Barcelonës.

Por, pritja më e madhe në këtë ndeshje që bëri Kameni, ishte ajo e minutës së 94’, kur bëri një ndërhyrje të pabesueshme për t’i mohuar golin Neymarit.

Carlos Kameni Incredible Save after Neymars header by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top