27,02,2024

Wenger flet pas barazimit me Unitedin

Must Read

Tekniku francez ka thënë se zëvendësimet bën diferencën, por në fund është i lumtur për pikën e marrë.

“Lojtarët që u futën nga banka rezervë bën diferencën sot. Chamberlain dhe Giroud, të dy u përfshinë te goli”.

“Nuk ishim në formën tonë, por në fund shënuam një gol të madh”, ka thënë Wenger.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img