Ferizaj

Kaçanik: Rrahje masive, arrestohen tre persona


Publikuar më:


Policia e Kosovës përmes një komunikate bën të ditur se në Kaçanik dje ka ndodhur një rrahje masive ndërmjet pesë personave.

PK thotë se kjo ka ndodhur për shkak të një zënke. Me këtë rast që të gjithë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Lidhur me rastin tre prej tyre arrestohen dhe me urdhër të prokurorit dy lirohen në procedurë të rregullt, ndërsa një dërgohet në mbajtje”.

Comments
To Top