Sport

Juventusi mund Lazion (Video)


Publikuar më:


juve-1

Juventusi ka fituar me rezultatin e thellë 3-0 ndaj Lazios. Dybala (2) dhe Mandzukic shënuan për Juventusin.

https://www.youtube.com/watch?v=X9HfXt_Lajk

Comments
To Top