03,12,2023

Presidenti uron Sigal Prishtinën për triumfin në Ligën Ballkanike

Must Read

thaci1

​Presidenti Hashim Thaçi ka uruar Sigal Prishtinën për triumfin në Ligën Ballkanike.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi ka uruar Sigal Prishtinën për triumfin e radhës në Ligën Ballkanike.

Ai po ashtu ka thënë se ditë më të mira po vijnë për sportin e Kosovës.

“Bardhekaltrit e Prishtinës arritën të mbrojnë titullin e kampionit në Ligën Ballkanike të basketbollit.

Jam i bindur se po vijnë ditë më të mira për sportin e Kosovës.

Urime KB Sigal Prishtinës dhe Plisave! HTH (Foto nga arkivi: KB Sigal Prishtina)”, shkruan president Thaçi në Facebook.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img