Lajme

Ja si do të jetë moti në ditët në vijim


Publikuar më:


moti-i-nxeht-euml-n-euml-dit-euml-t-n-euml-vijim_hd

Në këto kushte do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet  5-8 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 21-23 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike vezhdon të mbetet mbi vlerta e normales. Do të fryjë erë e lehte deri mesatare nga drejtimii veriut dhe juglindjes.

Comments
To Top