04,06,2023

Fqinji godet me sëpatë në kokë fëmijën 6 vjeç

Must Read
Ilustrim

Ngjarja është regjistruar rreth orës 14:00 dhe pritet në orët në vijim të jepen më shumë informacion ndërkohë që fëmija po transportohet drejt Tiranës për një mjekim më të specializuar.

The post Fqinji godet me sëpatë në kokë fëmijën 6 vjeç appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img