Lajme

Ja kush e organizoi luftën e Kumanovës (VIDEO)


Publikuar më:


kumanova1

Sonte, në kudër të emisionit Zona Express, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar betejës dy ditëshe mes disa luftëtarëve nga Kosova dhe forcave policore maqedonase.
Në këtë dokumentar, gazetarë shqiptarë e maqedonas, flasin për mundësinë që e gjithë kjo të jetë orkestruar nga shërbimet sekrete.

Shikojeni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë.

Comments
To Top