Sport

Inter-Udinese, kush e priste këtë rezultat? [VIDEO]


Publikuar më:


foto (2)

Interi e ka përmbysur rezultatin ndaj Udineses, për të fituar 3:1 në fund. Thereau i kaloi mysafirët në epërsi, por Jovetic me dy gola dhe Eder me një tjetër, ia siguruan tri pikë ‘Neroazzurëve’ nga kjo ndeshje.

Comments
To Top