02,12,2023

Aksident me fatalitet, humb jetën një vajzë, lëndohet një tjetër

Must Read
Policia shqiptare

Mësohet se viktima është 23-vjeçarja me iniciale F.Q, banuese në Vlorë. Viktima drejtonte makinën tip Benc me targa AA 282 MG dhe ka humbur drejtimin e mjetit si pasojë e shpejtësisë, duke dalë jashtë rrugës, shkruan syri.

Për pasojë, ka humbur jetën 23-vjeçarja dhe është plagosur një 29-vjeçar me iniciale E.M nga Pogradeci, i cili ishte pasagjer në makinën që u aksidentua.

I plagosuri u dërgua në Tiranë në gjendje të rëndë për të marrë mjekim më të specializuar.

The post Aksident me fatalitet, humb jetën një vajzë, lëndohet një tjetër appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img